Park Rozrywki Zatorland to wyjątkowe miejsce, które pokocha Twoje dziecko! Różnorodna lista ponad 60 atrakcji zgromadzonych na 20 hektarach pięknego, zielonego terenu sprawia, że nikt nie będzie się tutaj nudził.

Park podzielony jest na cztery wyjątkowe strefy :

  • Park Dinozaurów ruchomych -Znajduje się na gęsto zalesionym terenie, przez który wiedzie ścieżka edukacyjna prezentująca dawne życie dinozaurów a są naprawdę gigantycznych rozmiarów, a najciekawszy, ruchomy okaz mierzy 35 metrów długości i sięgałby piątego piętra. Ponad 100 najciekawszych przedstawicieli dinozaurów żyjących miliony lat temu na naszej planecie. Stworzenia są naturalnych rozmiarów, większość z nich rusza się, ryczy, a nawet i wchodzi w interakcję ze zwiedzającymi.
  • Park owadówna terenie parku jest aż 28 różnych owadów, a każdy z nich jest ludzkich rozmiarów, więc doskonale widać każdy detal. To miejsce by poznać fascynujące rodzaje i gatunki insektów z całego świata. Twoje dziecko będzie mieć okazję poznać te najbardziej egzotyczne z Azji, Afryki i innych kontynentów. Pozna budowę cykad, modliszek, kleszczy czy komarów.
  • Park Mitologiiznajdują się tu najbardziej wyjątkowe i epickie postacie i bóstwa z mitologii greckiej. Ulokowany w dużej części na wodzie miejsce, gdzie można z bliska poznać greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia. Na miejscu dostępne są również aż trzy parki linowe – bezpieczne i dostosowane do potrzeb dzieci w każdym wieku.
  • Lunapark – Czekają tu takie atrakcje jak: diabelski młyn, salon gier, trampoliny, dinocoaster, autodrom, strefę aktywnego odkrywcy, warsztaty paleontologiczne, karuzele Twist’n’Swing, “Słoniki”, “Merry-Go-Round”, karuzelę łańcuchową “Clown”, szaloną łódkę “Crazy Raft” czy warsztaty paleontologiczne, kino 5D Extreme, i wiele innych.

Z myślą o edukacji przez rozrywkę.

BILETY 5% RABATU