Park Miniatur i Lunapark to jeden z pierwszych w Polsce parków rozrywki, oferujący zabawę dla całej rodziny. Park prezentuje modele najsławniejszych cudów architektonicznych z całego świata. Inwałd Park podzielony na cztery różne tematycznie parki jednak wszystkie nawiązują do tradycji i kultury regionu. Jeśli uwzględnimy jeszcze masę dodatkowych rozrywek, to mamy idealny przepis na świetną rodzinną zabawę.

  • Park Miniatur „Świat Marzeń”-Spacerując ogrodowymi alejkami, możemy zobaczyć tu 60 miniatur najsłynniejszych budowli świata.
  • Park Średniowieczny Warownia -Tutaj można poczuć się jak w baśni rycerskiej. Zbudowano tu przypominający czasy średniowiecza zamek z basztą widokową, Zbrojownią i Salą Tortur, oraz wiele innych atrakcji o tematyce średniowiecza.
  • Dinolandia -Kraina Dinozaurów, w której znajduje się ponad 50 modeli tych prehistorycznych gadów, odwzorowanych w różnych wielkościach.
  • Ogród Jana Pawła II-Jedyne w swoim rodzaju miejsce poświęcone pamięci jednego z najwybitniejszych Polaków. W końcu Inwałd leży niedaleko Wadowic, Krakowa czy Kalwarii Zebrzydowskiej – wyjątkowo ważnych miejsc dla Karola Wojtyły